chitters ایران جایزه مخاطب ایرانی

chitters: ایران جایزه مخاطب ایرانی اینترنت مخاطب کودک و نوجوان مباحث علمی تحلیل جامعه شناختی و روانشناختی

گت بلاگز اخبار بین الملل حمله ترامپ به دموکرات‌ها اینبار با یک پرونده جنایی

پس از آنکه هیات منصفه یک مرد مکزیکی را در پرونده قتل زنی در اسکله سانفرانسیسکو تبرئه کرد، رئیس‌جمهور آمریکا ضمن انتقاد شدید از این حکم، آن را شرم‌آور توصیف کرد

حمله ترامپ به دموکرات‌ها اینبار با یک پرونده جنایی

حمله ترامپ به دموکرات ها اینبار با یک پرونده جنایی

عبارات مهم : جنایت

پس از آنکه هیات منصفه یک مرد مکزیکی را در پرونده قتل زنی در اسکله سانفرانسیسکو تبرئه کرد، مدیر جمهور آمریکا ضمن انتقاد شدید از این حکم، آن را شرم آور توصیف کرد و گفت: دموکرات ها بهای ضعف در مقوله جرم و جنایت را پرداخت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا یکسری توئیت شدیداللحن را درخصوص تیراندازی سال 2015 میلادی به کاترین استاینل منتشر کرد؛ پرونده ای که وی از آن در جریان مبارزات انتخاباتی اش جهت ساخت دیواری در مرز مکزیک استفاده کرده بود.

حمله ترامپ به دموکرات‌ها اینبار با یک پرونده جنایی

خوزه اینس گارسیا زاراته، مهاجر غیرقانونی مکزیکی روز پنجشنبه از اتهامات قتل شبه عمد و قتل با انگیزه قبلی تبرئه شد.

دونالد ترامپ در این توئیت ها نوشت: این حکم شرم آور هست. گارسیا زاراته به خاطر مرزی که در پی کارها باراک اوباما، مدیر جمهور آمریکا حفاظت اندکی از آن می شد بارها و بارها به آمریکا برگشت. او هر لحظه مرتکب جنایت و خشونت شده است و این اطلاعات در دادگاه استفاده نشدند. تبرئه او تعبیر هجوآمیز عدالت هست. این دیوار را بسازید.

پس از آنکه هیات منصفه یک مرد مکزیکی را در پرونده قتل زنی در اسکله سانفرانسیسکو تبرئه کرد، رئیس‌جمهور آمریکا ضمن انتقاد شدید از این حکم، آن را شرم‌آور توصیف کرد

وی افزود: دموکرات ها در مقوله جرم و جنایت بسیار ضعیف هستند و آنها در انتخابات سال 2018 و 2020 میلادی بهای سنگینی را به خاطر این ضعف پرداخت خواهند کرد.

گارسیا زاراته پنج بار از آمریکا اخراج شده است بود و هنگامی که از پشت به کاترین استاینل که به همراه پدرش در اسکله سانفرانسیسکو قدم می زد، تیراندازی کرد جهت ششمین اخراج از کشور تحت تعقیب قرار داشت. گارسیا زاراته این تیراندازی را یک تصادف توصیف کرد و وکلایش گفتند که این پرونده به صورت ناعادلانه با انگیزه سیاسی تشکیل شده است است.

سارا هوکابه سندرز، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: در حال حاضر بیش از هر وقت دیگری مهم است که کنگره مرزهای کشورمان را امن کند، منابع مورد نیاز از جمله نیروهای گمرک و مهاجرت زیاد را در این زمینه تخصیص داده شده است دهد، مهاجران غیرقانونی و جانی را از کشور اخراج کند و نهایتا سیاست های شهری را که باعث از دست رفتن جان بی گناهان می شود، متوقف کند.

حمله ترامپ به دموکرات‌ها اینبار با یک پرونده جنایی

این بیانات تند ترامپ نسبت به حکم هیات منصفه در ادامه انتقادات دیرینه اش از قضات و احکام دادگاه است.

واژه های کلیدی: جنایت | پرونده | آمریکا | زاراته | تیراندازی | پرونده قتل | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog