chitters ایران جایزه مخاطب ایرانی

chitters: ایران جایزه مخاطب ایرانی اینترنت مخاطب کودک و نوجوان مباحث علمی تحلیل جامعه شناختی و روانشناختی

گت بلاگز فرهنگی هنری تجلیل باید از پیشکسوتان باشد ، جوانان و هزاران راه در پیش رو

طبیعتا بزرگداشت‌ها باید جهت کسانی باشد که سالیان سال در این حرفه و با این شرایط کار می‌کنند.

تجلیل باید از پیشکسوتان باشد ، جوانان و هزاران راه در پیش رو

قاسم زارع در گفت وگو با خبرنگار حوزه تئاترگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص تقدیر از بازیگران تئاتر گفت: تقدیر از بازیگران حتی سالی یک بار هم بسیار اتفاق مبارکی هست. اینکه یک روز به یاد بازی و بازیگر می افتند و از آن تقدیر می کنند جهت ما اهمیت دارد و جای شکر دارد که یک روزی است که به نام بازیگر قلمداد می شود و به سمت بازیگران می آیند و در این راه تجلیلی هم از آن ها می شود. از کسانی که عمر خود را صرف وادی این هنر ارزشمند کرده اند و آن چنان که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته اند و جای تقدیر دارد از کسانی که در منزل تئاتر، انجمن بازیگران تئاتر زحمت می کشند و پیگیر این پرسشها هستند.
وی در خصوص تأثیر تجلیل از بازیگران و صورت های معروف بر الگوسازی تئاتر اظهار داشت: تاثیر این تجلیل ها به نگاهی که مخاطب بر آن دارد، مؤثر هست. ولی این تجلیل ها جهت فردی که عمرش را در این راه گذاشته است و تلاش کرده، هنگامی که نامش برده می شود و از او تجلیل می شود، روحیه و امیدی به او خواهد داد تا در ادامه راه تلاش فراوانی بکند.

عبارات مهم : تئاتر

قاسم زارع اطراف اینکه این تقدیرها از کدام صنف بازیگران صورت بگیرد، تصریح کرد: طبیعتا بزرگداشت ها جهت کسانی است که سالیان سال در این حرفه با این شرایط کار می کنند و باید به سمت آن ها رفت و از آن ها تقدیر کرد. جوانان میدان دارند و وقت های زیادی هم وقت دارند و کار و فعالیت های خودشان را انجام می دهند و البته یک روزی هم به این مکان و جایگاه می رسند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تئاتر | بازیگر | جوانان | بازیگران | قاسم زارع | تجلیل از پیشکسوتان | تئاتر | بزرگداشت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog