chitters ایران جایزه مخاطب ایرانی

chitters: ایران جایزه مخاطب ایرانی اینترنت مخاطب کودک و نوجوان مباحث علمی تحلیل جامعه شناختی و روانشناختی

گت بلاگز فضای مجازی تصاویر جالب از خودروهای کلاسیک

برای شما مخاطبان گرامی مجموعه ای از اتومبیل های کلاسیک را فراهم آورده که نظر شما عزیزان را به آن جلب می کنیم.

تصاویر جالب از خودروهای کلاسیک

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ طرفداران خودروهای کلاسیک می دانند که بعضی از مدل ها “خاص” هستند. همه ما در طول روز از خودروهایمان جهت رفتن به سر کار، رساندن فرزند ها به مدرسه و حمل و نقل لوازم متفاوت استفاده می کنیم.

از طرفی بعضی خودروها امکاناتی زیاد از حمل و نقل جهت ما دارند. ماشین هایی که نماینده نهایت قشنگی این صنعت هستند و زیاد افراد آن ها را معجزات مهندسی می دانند، خودروهایی که تجمل و سرعتشان را باید ستود.

عبارات مهم : ماشین

از زمانی که انسان رانندگی با اتومبیل را تجربه کرد، این دست خودروها هم وجود داشتند. در تمامی سال ها هر لحظه شرکت هایی وجود داشته اند که جهت پیشرف صنعت خودروسازی این پرسش ها را از خود می پرسیدند، چقدر می توانیم این خودروها را سریعتر کنیم؟ تا چه اندازه بهتر می شوند؟ هر دوره تاریخی عالی ترین های خود را داشته است.
بسیاری از این مدل های خاص در تعداد محدودی ساخته شدند و از این تعداد، بسیاری در گذر تاریخ گم شدند. تنها تعداد انگشت شماری از این مدل ها هنوز وجود دارند، مدل هایی که در وقت خود رکورد شکن و خوش فرمان بودند. شما هم می توانید مالک این مدل ها باشید، که البته به قدرت خریدتان بستگی دارد

گروه اینترنت گروه تحریریه سایت، جهت شما مخاطبان گرامی مجموعه ای از اتومبیل های کلاسیک را فراهم آورده که در زیر مجموعه ای از این خودروها را مشاهده می کنید:

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | مجموعه | کلاسیک | اتومبیل | ماشین کلاسیک | ماشین قدیمی | اتومبیل قدیمی |

تصاویر جالب از خودروهای کلاسیک

تصاویر جالب از خودروهای کلاسیک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog