chitters ایران جایزه مخاطب ایرانی

chitters: ایران جایزه مخاطب ایرانی اینترنت مخاطب کودک و نوجوان مباحث علمی تحلیل جامعه شناختی و روانشناختی

گت بلاگز لرستان ازدواج و طلاق‎های ما هالیودی شده است

معاون پیشگیری دادگستری لرستان گفت: خیلی از ازدواج و طلاق‎های ما هالیودی هست.

ازدواج و طلاق‎های ما هالیودی شده است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛شاکرمی در جلسه ستاد فرهنگی اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی استان با بیان اینکه آسیب‏ های اجتماعی به روز هستند و با نسل تازه مطابقت دارند، گفت: در بین ۲۱ آسیب مهم در کشور، مربع آسیب‏ ها مشمول بر اعتیاد، طلاق، پرسشها اخلاقی و امنیت اخلاقی و حاشیه نشینی با هم مرتبط هستند.
وی ادامه داد: از همه طلاق‎ ها شاهد طلاق عاطفی یا خاموش هستیم و متاسفانه از هر دو ازدواج یک مورد آن طلاق خاموش است.

عبارات مهم : لرستان

شاکرمی گفت: در لرستان گفته می‎شود بیکاری و اعتیاد عامل طلاق هست، ولی اعتقاد دارم این دو تن ها عوامل طلاق نیستند بلکه آستانه تحمل جوانان ما در برابر پرسشها کم شده است است.
وی افزود: خیلی از ازدواج ها و طلاق‎های ما هالیودی هست، متاسفانه بیزاری در بین زوجین مشاهده می‎شود و باید متخصصین عامل این بیزاری را پیدا کنند.
معاون پیشگیری دادگستری لرستان گفت: طلاق توافقی یعنی رهایی از زندگی جهنمی و بدون هیچ دلیلی زوجین تن به جدایی می‎دهند و ما باید آستانه مقاومت و صبر و حوصله جوانان را با کمک مشاورین و متخصصین زیاد کردن دهیم.
شاکرمی با بیان اینکه مشاوره‎های قبل از ازدواج با روش تازه بسیار موثر هستند و این درحالیست که در بعضی از مراکز مشاوره‎ای قبل از ازدواج تن ها ثبت سه جلدی صورت می گیرد نه آموزش، افزود: اصل ۱۱۰ قانون اساسی بر پیشگیری از وقوع آسیب‎ ها و تقویت بنیان خانواده ها تاکید کرد و این عنوان در پروتکل‏های بین‎الملی و ملی نیز مورد تاکید است.
وی با بیان اینکه امروز هر طلاقی یک علت دارد و بای یک ظاهر و پارادایم خاصی ایجاد می‎شود، گفت: ما با نسلی سروکار داریم که زیاد باعشق واکنش‌ها می‎کنند تا عاقلانه و آگاهانه و عارفانه و باید در این راستا تتمهیدات مورد نیاز اندیشیده شود.
معاون پیشگیری دادگستری لرستان در ادامه با بیان اینکه لرستان استانی مهاجر وقت است و متاسفانه شاهد خالی شدن روستاها و هجوم آنان به حاشیه شهر ها هستیم، افزود: حاشیه نشینی باعث پرسشها امنیتی می شود و باید با عقلانیت و مشاوره دسته ‏جمعی حوزه حاکمیت استان اقدام کند.
انتهای خبر / د

واژه های کلیدی: لرستان | ازدواج | مشاوره | پیشگیری | طلاق | ازدواج | لرستان | دادگستری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog